Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

Hodnocení našich zákazníků

Hodnocení našich zákazníků
$$
Average rating for Hodnocení našich zákazníků, MB Nábytek Bastl - zakázková výroba nábytku is 5 Star of 5 stars - based on 12 Review

Reference 1

Ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci, co jste odvedli a Vaši pomoc s proměnou našeho interiéru. Jsem moc spokojená Vaši ochotu a pomoc při celkovém řešení mého interiéru. Stejně tak si velmi vážím pomoci a podpory pana Bastla. Jeho profesionální přístup a cit pro detail je opravdu výjimečný. S nábytkem jsem velmi spokojená a celková proměna mého bytu je okouzlující.

5

Reference 3

Ocenili jsme pragmatický a vstřícný přístup. Naše kuchyň měla vypadat zcela jinak, avšak po hodinové schůzce jsme se dohodli na změnách, které kuchyňskou linku posunuly do současné podoby. Schůzka byla velmi konstruktivní a věcná. Dohodli jsme se na dodávce linky, spotřebičů a montáže. Kuchyňskou linku přijel pan Bastl namontovat ještě před dohodnutým termínem, což nás velmi mile překvapilo. Počítali jsme s prostoji, ale zde vše klaplo na jedničku. Cena byla dodržena. Bohudík nemám nic, co bych panu Bastlovi vytkla. Kuchyň vypadá hezky, vše funguje. Je to jedna z mála firem, kde vše klaplo tak, jak mělo - narozdíl od jiných řemeslníků, kteří na našem novém domku něco dělali.

5

Reference 2

Od pana Bastla mám vybavený téměř celý dům. Jsem s nábytkem velmi spokojená. Slouží mi již několik let.

5

Reference 5

Byla jsem velmi spokojená s návrhem a samotnou realizaci kuchyně.Oceňuji profesionalně obvedenou montáž ve velmi krátkem čase a s návrhem potravinové skříně - využití i malého prostoru za dveřmi.

5

Reference 4

Od návrhu po realizaci. Oceňuji pragmatický přístup při návrhu, design nikdy nepřevážil nad použitelností, schopnost vyjít vstříc i v netradičních požadavcích (úložné prostory v soklu, atypická výška linky. Trpělivost, nespočet navržených alternativ a dodání elektrospotřebičů od námi zvolené značky, která nebyla v nabídce.

5

Reference 6

Děkujeme za nádhernou a praktickou kuchyň, navrženou a vyrobenou přesně podle našich představ. Vážíme si vstřícnosti, milého přístupu a cenných rad od paní Koudelkové a také veliké šikovnosti a rychlosti dodání i montáže kuchyně od pana Bastla. Kuchyň je pro nás srdcem celého domu a bylo pro nás velmi důležité, aby byla dokonalá. Rozhodně využijeme tuto malou rodinnou firmu i pro vybavení zbytku domu ostatním nábytkem.

5

Reference 7

Z šesti poptávaných firem, jsme se rozhodli pro dodavatele MB nábytek Bastl. Co rozhodlo, byla přijatelná cenová nabídka ve srovnání s konkurencí. Hlavně a především vstřícná a nevtíravá komunikace s paní Koudelkovou a také následně při samotné realizaci komunikace s panem Bastlem. Paní Koudelková nám dokázala s ochotou poradit s našimi nelehkými nápady, které vždy k naší spokojenosti dokázala vyřešit (ať už to byl typ pracovní desky nebo novinka na trhu – varná deska s integrovanou digestoří). Bezproblémová spolupráce pokračovala i s panem Bastlem, který se sám podílel na precizní realizaci naší kuchyně a dokázal nám dobře poradit, že ne vždy může být naše představa úplně ta správná. Konečný výsledek kuchyně nás naprosto ohromil a za to jsme vděční hlavně panu Bastlovi a jeho týmu. Už přes měsíc se z nové kuchyňské linky těší celá rodina a je radost v ní vařit a jíst u společného stolu.. 

5

Reference 7 (2)

… A i když jsme měli malý technický problém s myčkou, tak pan Bastl ochotně přijel, technický problém vyřešil a ještě sám od sebe zkontroloval celý stav dvířek a šuplíků na kuchyňské lince. Pana Bastla a celý jeho kolektiv, obzvláště pravou ruku paní Koudelkovou, můžeme vřele doporučit. Byla to velmi příjemná spolupráce od zadání kuchyňské linky, řešení samotných detailů kuchyně až po konečnou realizaci, která se opravdu vydařila a věříme, že takových spokojených zákazníku bude mít pan Bastl mnohem víc.

5

Reference 8

S prací p. Bastla jsem velmi spokojená. Vyhotovení vestavěné skříně i doplňky do kuchyně bylo precizní a dle mých představ a požadavků. Rychlost a dodržení termínů bylo pro mne překvapivé. U jiných firem, na výrobu čekáte i několik měsíců. Nemohu jinak než chválit vykonanou práci a vřele doporučit ostatním. Velká spokojenost, přesná práce, rychlé dodání a skvěle odvedená montáž. Pro další zhotovení nábytku již nikoho jiného neoslovím.

5

Reference 9

Paní Koudelková, spokojená jsem s vámi byla velmi.Po estetické stránce je nábytek velmi zdařilý.Jako výraz spokojenosti posílám fotky kuchyně, které byste na webových stránkách mohli využít. Mluví samy za sebe a mnohdy řeknou víc, než slovní popis :-)Přeji hodně spokojených zákazníků.

5