Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

 • faq

  faq

 • faq

  faq

 • faq

  faq

Co udělat před tím, než zašlete poptávku? 

Je potřeba si:

 1. změřit prostor a zakreslit si okna, dveře ale třeba i radiátor a různé výklenky, šikminy a odskoky
 2. zakreslit vše na papír a připsat všechny rozměry neboli kóty či nakreslit v nějakém programu. Je prostor složitý na nakreslení či chcete, abychom viděli současný stav? Tak prostor rovnou nafoťte a jeho rozměry vepište rovnou do obrázku a pošlete.
 3. promyslet si k jakému účelu má skříň či jiný nábytek sloužit, co musí obsáhnout
 4. inspirujte se. Viděli jste někde obrázek podobný tomu, co byste chtěli vyrobit? Vždy je pro nás lepší, když máme alespoň přibližnou představu o vzhledu či funkčnosti budoucího nábytku. Můžete se inspirovat i u nás  Fotogalerie kuchyně, Fotogalerie skříně, Nábytek na míru

Jak si změřit prostor pro vestavnou skříň 

Pokud chcete od nás co nejpřesnější předběžnou cenovou nabídku je nutné v prvním kroku přeměřit prostor, kam má být skříň vyrobena.

Jak na to

Jestli již tedy máte určeno místo, kde má skříň stát, zbývá si promyslet, jak má skříň vypadat – zda chcete skříň až ke stropu, plně vestavnou (tedy od zdi ke zdi), či z jedné strany vestavnou a z druhé bude mít viditelný bok nebo bude stát v prostoru. S tím úzce souvisí také to, jestli bude muset mít boční stěny, dno či strop. Pokud totiž bude plně vestavná, můžeme skříň nacenit v řadě EKO, tedy ekonomická skříň, kde můžeme třeba záda, strop nebo dno zcela vypustit.

Pokud máte jasno, můžete přejít k samotnému měření. Budete potřebovat jakýkoli metr, který doma najdete. Není důležité měřit přesně na milimetry, stačí změřenou šířku, výšku a hloubku zaokrouhlit na celé centimetry nahoru.

Upozornění k měření!

Dejte pozor na pravé úhly, aby se vám rozměry na opačných koncích „nerozbíhaly“. Ideální je provést dvojí měření, hlavně v případě výklenku a to v zadní části u zdi, tak i (pro kontrolu) v přední čísti výklenku. Pokud se budou rozměry rozcházet, je patrné, že výklenek na skříň není do pravého úhlu! I v tomto případě si umíme poradit. Pošlete nám oba naměřené rozměry šířek skříně.

Dále při měření myslete na to, aby skříň nezasahovala do prostoru otevírání dveří či oken.

Tloušťka posuvných dveří vč. rámu činí u skříně cca 10 cm. Pokud tedy chcete vnitřní hloubku 50 cm, musíte počítat s celkovou hloubkou skříně 60 cm. Ideální hloubka vestbr /avné skříně je z naší praxe celkových 63 cm.

Pokud máte změřen základní rozměr skříně, je nyní nutné zamyslet se nad budoucím užitím vestavěné skříně, jinými slovy co vše do ní budete chtít ukládat. Jestli půjde o skříň jednu, nebo složenou z několika částí, pro kolik lidí má být uzpůsobena apod. Představu o vnitřním rozložení a vybavení – šuplíky, šatní tyče, koše apod. Naleznete zde.

Pokud vám záleží na barevném sladění se zbytkem interiéru, můžete se podívat do naší galerie dekorů a vybrat si přibližný dekor lamina, ze kterého budete chtít vyrobit dveře a ze kterého vnitřní část skříně.

Výhodou, je, že vám kalkulaci spočítáme již na vybraný dekor lamina, takže cena, kterou se od nás dozvíte, bude přesnější než od konkurence. Přesný dekor si vyberete pak při návštěvě našeho technika ze vzorníků a sladíte se zbytkem interiéru.

Pokud máte již vše promyšleno, vybráno a zaměřeno, můžeme přistoupit k vyplnění našeho poptávkového formuláře  zde:


Jak probíhá schůzka u vás

Přeměříme a posoudíme prostor daný pro nábytek. Zhodnotíme stav a připravenost. Dovezeme s sebou veškeré vzorky od dekorů lamin, dvířek, kování, úchytkových profilů, barev skel, katalogy až po kolegu, který vám pomůže a zkonzultuje s vámi na místě jaké barevné či technické provedení skříně či kuchyně by bylo vhodné nebo cenově nejvýhodnější. Pokud v místě realizace zjistíme, že prostor není zcela připraven na přesné zaměření či je v nevyhovujícím stavu, domluvíme se na dalším řešení.


Chcete přijet k nám?

Samozřejmě můžete přijet k nám. Ovšem je třeba se předem objednat a domluvit schůzku. Nečekejte u nás však žádný showroom. Máme zde malou kancelář, kde se však můžeme také potkat, pokud to u vás nebo v místě realizace není možné.


Sepsání objednávky

Závaznou objednávku sepisujeme až ve chvíli, kdy máme zaměřeno a odsouhlasenou cenu.


Jak probíhá montáž

Co připravit na montáž nábytku?

Hlavně pohodu, dobrou náladu a vyhradit si dostatek času.

Co mít na paměti při a před montáží?

 1. Před montáží je důležitá připravenost prostoru – tedy abychom přijeli a mohli začít rovnou pracovat. Pokud budeme muset řešit nějaké komplikace ze strany prostoru př. úklid, dokončené podlahy, podhledy apod., budeme muset tento čas navíc strávený vykázat jako vícepráce
 2. Vyhradit si na montáž dostatek čas. Pokud je vaše kuchyň většího typu, určitě si na montáž vyhraďte 2 dny času. Většinu zakázek realizujeme v rámci 1 dne, někdy prodlouženého, ale vždy je lepší počítat s tou delší variantou a pak být příjemně překvapeni
 3. Nechte nas pracovat :-) Nestát nám celou dobu za zády. Je nám jasné, že někteří mají rádi věci pod 100% kontrolou, ale na druhou stranu my víme, co děláme. A pokud náhodou vznikne nějaký problém, poradíme si s ním. Pokud budeme přeci jen něco od vás potřebovat, dáme vám vědět.
 4. UKLIDÍME SI PO SOBĚ. Po montáži, pokud není protažena do nočních hodin a není dohodnuto jinak, tak je samozřejmostí, že si po sobě uklidíme.