Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

  • Kuchyně

    Kuchyně

Základní 3D návrh zdarma

Pokud patříte mezi většinu zákazníků, kteří k nám přicházejí s jasnou představou, jak by měla jejich skříň či kuchyň vypadat a od nás očekávají 3D návrh pro lepší představu, cenovou nabídku a realizaci, pak jsou pro vás tyto služby zcela zdarma! 

Zdarma Vám nestačí? Co takhle ještě ušetřit a mít nábytek levnější než ostatní?

U nás se můžete těšit na případné další akční slevy a nabídky – například slevu ve výši 2 % v případě vyplnění poptávky na skříň prostřednictvím Poptávkového kalkulátoru. Slevou vás odměníme, protože nám ušetříte čas se zpracováním grafického návrhu.

Další slevu získáte, pomůžete-li nám mapovat náš truhlářský trh. Narazíte-li na levnější nabídku, než je ta naše, cenu dorovnáme. A ještě přihodíme další 3% slevu za to, že nám pomůžete monitorovat (zpětnou vazbou) naši konkurenci.

Víme, že na ceně záleží většině zákazníků. A tak se snažíme, udržet ceny vestavěných skříní na míru co nejníže to jde. Samozřejmě bez ztráty na kvalitě materiálu i provedení. Pokud byste však ve vašem okolí našli firmu, která dokáže vyrobit vaši vestavěnou skříň stejných rozměrů a ze stejného materiálu levněji, zašlete nám prosím její kalkulaci a my vám cenu dorovnáme, a pak ještě snížíme, jak jsme řekli o další 3 %.

Služba Osobní designer

Pokud máte pouze půdorys bytu či domu a chcete ve spolupráci s námi vymyslet, navrhnout nebo odladit jakékoli stavebně-technické úpravy v místě budoucí kuchyně či jiného kompletně navrhovaného nábytku (dětský pokoj, kancelář), máme pro vás službu Osobní designér. Tuto službu nabízíme nyní za zaváděcí cenu 1 500 Kč (běžná cena 2 500 Kč). V případě realizace zakázky bude částka odečtena z ceny díla. Cena zahrnuje osobní konzultaci v místě realizace, cenovou nabídku a 2 návrhy (buď jeden návrh a jeden pozměňovací návrh, či dva samostatné návrhy).

*Cena tohoto placeného návrhu je 2 500 Kč, nyní pouze 1 500 Kč včetně DPH. Tuto částku vám navíc odečteme z finální ceny realizace, takže ve výsledku nezaplatíte nic navíc.

Pro koho je služba určená?

Téměř pro všechny, co chtěji realizovat  novou  kuchyň  a nemají zcela  jasnou  přestavu  na papíře. Ať už svou vlastní, zpracovanou  od nějakého  jiného designera, architekta či konkurenční firmy.  Dále je služba Osobní designer určena pro ty, kteří mají zájem o komplexní  řešení  nábytku do více  pokojů, vybavení celých místností jako jsou např. dětské pokoje, ložnice, šatny či celý byt nebo dům. Nemusíte však vždy platit drahé bytové  architekty, které vám doručí sice krásný, profesionální, ale stále pouze jen grafický návrh.  U nás získáte velmi podobnou, profesionální službu, kterou budete mít při realizaci zakázky od nás zcela zdarma!

Jaký je postup při využití služby Osobní designer?

  • Po dohodě proběhne osobní schůzka s vaším Osobním designérem v místě realizace.
  • Následně vám zašleme fakturu na částku 1 500 Kč, po jejím uhrazení vám do týdne zašleme návrh s cenovou nabídkou.
  • Odladíme detaily a zakázku zadáme do výroby.
  • Po realizaci zakázky vám částku za tuto službu odečteme z konečné faktury.

Technická dokumentace

Zpracování technické dokumentace – umístění a připojení vodovodních a elektrických přípojek, která je potřebná především pro ty, co staví či rekonstruují byt a pořizují si novou kuchyň. Cena služby Zhotovení technické dokumentace je 1 200 Kč včetně DPH. Tuto částku vám opět odečteme při realizaci zakázky z konečné částky.

Záruční i pozáruční servis

Nabízíme vám nejen odborné poradenství, kvalitní výrobu, ale také záruční a pozáruční servis nábytku, který vám vyrobíme.