Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

 • Skříně

  Skříně

 • Skříně

  Skříně

 • Skříně

  Skříně

 • Skříně

  Skříně

Lamino se běžně používá jak k výrobě kuchyní, tak vestavěných skříní, jako výplň dveří skříně či na dvířka kuchyňské linky. Pro korpus, interiéry a pantová dvířka používáme silnější lamino, které je pevnější a odolnější. Pro výplně posuvných dveří vestavěné skříně používáme lamino tenčí tloušťky, abychom docílili co nejnižší hmotnosti dveří. V nabídce máme širokou škálu dekorů, ze kterých vám můžeme vyrobit vestavěnou skříň na míru. Jelikož nejsou ceny všech typů lamina stejné, vytvořili jsme pro vás několik cenových kategorií.

K výrobě posuvných dveří vestavěných skříní používáme pouze hliníkové rámy, které se vyznačují vyšší pevností, nižším hlukem a především dlouhodobým bezproblémovým provozem, oproti rámům z oceli. Ocelové rámy i přesto, že jsou levnější, nepoužíváme, a to z důvodu nemožnosti dosažení potřebné kvality vestavěné skříně a vaší spokojenosti, na které nám záleží.

Výplně dveří jsou praktickým i vhodným řešením, jak prosvětlit i zútulnit váš interiér. Jako výplně používáme všechny dekory lamina, sklo, zrcadlo apod. Na přání rádi vyrobíme jako výplň dveří, grafické sklo či lamino potištěné různými motivy.

Doplňky a vnitřní vybavení skříní dovedou vaši novou skříň k dokonalosti a maximální praktičnosti. Díky širokému výběru šikovných doplňků si můžete novou skříň přizpůsobit na míru vašim potřebám. 

Úchytky neodmyslitelně patří k vestavěným skříním i nábytku. Pokud nepůjdete cestou bezúchytkového otevírání, je nutné zvolit si na skříň úchytky. Nahlédněte do fotogalerie úchytek, které nabízíme.