Výroba nábytku na zakázku, Vyškov, Brno a okolí

Zavoláme Vám zpět

Zanechte nám Vaše telefonní číslo. Zavoláme Vám zpět!

 

Zavoláme Vám zpět

Odesláno! Ozveme se Vám, jakmile to bude možné.

  • Kuchyně

    Kuchyně

  • Kuchyně

    Kuchyně

  • Kuchyně

    Kuchyně

Dvířka kuchyně na míru je možné vyrobit z dřevotřískové desky laminované (tzv. lamino), dvířka mohou být lakovaná či s hliníkovým rámečkem v kombinaci s různými druhy skel, případně lze použít fóliovaná dvířka.

Výběru pracovní desky věnujte dostatek pozornosti. S pracovní kuchyňskou deskou totiž budete  neustále v kontaktu, proto nepodceňujte nejen výběr dekoru, ale ani materiál a její povrch.

Zádové desky je možné dodat buď v dekoru stejném jako jsou pracovní desky, případně lze dodat obklad kuchyně vyrobený z barevného skla. Současným modním trendem jsou skleněné obkladové desky, které jsou ze zadní strany potištěny motivem či fotografií.

Korpus skříňky je vnitřní část, tedy kostra skříňky. Na první pohled není vždy viditelná, pokud se tedy nejedná o otevřenou skříňku bez dvířek nebo skříňku s prosklenými dvířky. Přesto je korpus důležitý, jelikož má stabilně konstrukční funkci. Korpusy kuchyňských skříněk vyrábíme z kvalitního lamina (síly 18 mm) s velkou hustotou materiálu. Jsou pevné a těžké. A proto je nelze srovnávat s komerčně prodávanými skříňkami z obchodů.

Užitečným pomocníkem do kuchyňských skříněk jsou tzv. potravinové skříně. Většinou je to vnitřní drátěný program ve formě nejrůznějších výsuvů apod., který vám pohodlně zpřístupní i hůře dostupná místa skříněk.

Do prostorných místností se výborně hodí kuchyně s ostrůvkem. Získáte tak další úložný prostor a pracovní plochu s vynikající přístupností do kuchyně z více stran. Ostrůvek tak ocení i početnější rodina, jelikož bude snadné připravovat pokrmy společně.

Dřezy je možné rozdělit do těchto kategorií: nerezové dřezy, granitové dřezy a dřezy z umělého kamene. Jednotlivé druhy si můžete prohlédnout zde.

Zásuvky v kuchyni jsou velmi často využívané, proto je vhodné vybavit kuchyň kvalitními výsuvy. Nejčastěji používáme výsuvy od společnosti Blum, které jsou velmi kvalitní, mají sametový chod a výrobce na ně poskytuje celoživotní záruku.

Úchytky neodmyslitelně paří ke kuchyním a nábytku obecně. Pokud nepůjdete cestou bezúchytkového otevírání, je nutné zvolit si ke kuchyňské lince i vhodné úchytky.

Na dnešním trhu je nepřeberné množství kuchyňských spotřebičů. Pro zjednodušení vám pravidelně nabízíme výběr ve formě akčních cen spotřebičů a akčních cen setů spotřebičů. Podívejte se na naši aktuální nabídku.